Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego

Cyklicznie, już od 2009 r. Marszałek Województwa Małopolskiego, w corocznym konkursie, nagradza najlepszych przedsiębiorców z Województwa Małopolskiego.

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego ma charakter honorowy i jest przyznawana za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości.

CEL NAGRODY

Celem nagrody jest uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców województwa małopolskiego, którzy wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w województwie małopolskim.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

O Nagrodę mogą ubiegać się przedsiębiorcy z siedzibą na terenie województwa małopolskiego lub prowadzący działalność na terenie województwa małopolskiego i działający w okresie min. pełnych 3 lat przed dokonaniem zgłoszenia do Nagrody.

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach:

  • mikro przedsiębiorca,

  • mały przedsiębiorca,

  • średni przedsiębiorca,

  • duży przedsiębiorca.

NAGRODA SPECJALNA

Rada Gospodarcza może przyznać nagrodę o charakterze specjalnym za szczególne osiągnięcia gospodarcze związane z województwem małopolskim. Nagrodę taką może otrzymać osobistość stanowiąca gospodarczą wizytówkę województwa małopolskiego, zasłużona na rzecz rozwoju gospodarczego Małopolski.

PRESTIŻ KONKURSU

Nagroda Gospodarcza to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych gospodarczych wydarzeń naszego Regionu, a laureaci corocznego wyróżnienia są dowodem na rosnącą pozycję naszego Regionu na gospodarczej mapie Polski oraz świadectwem na to, że małopolska dysponuje znacznym potencjałem gospodarczym.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Laureaci Nagrody otrzymują statuetkę „Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego” i mają prawo używać we wszelkich materiałach firmowych i reklamowych tytułu „Laureat Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego”.

Poznaj laureatów Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2023

Partnerzy

Marka

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę cookies żeby dowiedzieć się więcej.

...........

0%