layout małopolskiego forum obsługi inwestrota i eksportera

Małopolskie Forum Obsługi Inwestora i Eksportera 2023

Zbliża się Małopolskie Forum Obsługi Inwestora i Eksportera, coroczne wydarzenie organizowane już od 2009 roku, na które zapraszamy małopolskich przedsiębiorców i przedstawicieli samorządu terytorialnego. Forum odbędzie się 17 listopada 2023 r. w sali Enterprise Krakowskiego Parku Technologicznego.

plik PROGRAM MFOIE 2023

PROGRAM MFOIE 2023

rozmiar: 135.9KB

Małopolskie Forum Obsługi Inwestora i Eksportera to okazja do zdobycia wiedzy, możliwość wymiany myśli i doświadczeń. Podczas nadchodącego wydarzenia przyjrzymy się globalnym trendom i biznesowym strategiom, które kształtują oblicze dzisiejszego rynku. Dowiemy się, jak dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości, aby osiągnąć sukces w dynamicznym świecie gospodarki.

Zaplanowane wywiady eksperckie, prezentacje i otwarty panel dyskusyjny to szansa na poszerzenie swojej wiedzy, nawiązanie współpracy gospodarczej, a także przeprowadzenie ciekawych i inspirujących dyskusji. To czas na wymianę poglądów na temat gospodarki, biznesu i zrównoważonego rozwoju inwestycji w województwie małopolskim.

Tuż po otwarciu konferencji jako pierwszy wystąpi Marcin Mrowiec, doktor nauk ekonomicznych, główny ekonomista Grant Thornton i koordynator makroekonomicznego Europejskiego Kongresu Finansowego. Jego wykład pt. „Rynek pracy a wzrost gospodarki. Wyzwania dla firm w związku z sytuacją demograficzną i odpowiedzi na te wyzwania” rozpocznie całe wydarzenie. Będzie to ciekawy punkt programu dla wszystkich zgromadzonych, który rzuci światło na aktualne trendy w gospodarce oraz na to czego można się spodziewać w nadchodzącym czasie.

Równie ciekawie zapowiada się panel dyskusyjny pod tytułem „System wsparcia eksportu. Czy to tylko budowanie potencjału i bezpieczny rozwój? Czy także sposób na przyciąganie inwestycji?” O instrumentach doradczych oraz finansowych wspierających ekspansję na rynki zagraniczne oraz przyczyniających się do zwiększenia zysków i korzyści z międzynarodowej działalności handlowej dyskutować będą specjaliści z zakresu bankowości, rozwoju regionalnego, a także właściciele firm działających na terenie Małopolski. Moderatorem rozmowy będzie Jacek Bańka, dziennikarz i kierownik Redakcji Publicystyki Radia Kraków.

Ostatnim zaplanowanym punktem wydarzenia będzie prezentacja pt. Zwolnienia podatkowe, granty, ulgi, czyli na co może liczyć przedsiębiorca w 2024r. ” Eksperci z CRIDO przedstawią informacje dotyczące dotacji, ulg i zwolnień, na które przedsiębiorcy mogą liczyć w nadchodzącym roku. Szymon Żółciński, partner w CRIDO w zespole Biznes i Innowacje opowie o możliwościach pozyskiwania grantów na różnego rodzaju przedsięwzięcia, natomiast Piotr Folwarczny, partner w CRIDO odpowiedzialny za doradztwo w obszarze ulg i zwolnień podatkowych przedstawi zasady korzystania ze zwolnień podatkowych ze szczególnym uwzględnieniem ulgi podatkowej w ramach programu Polska Strefa Inwestycji. Opowie również o zasadach korzystania i atrakcyjności ulgi badawczo-rozwojowej.

Na zakończenia wydarzenia, uczestników zapraszamy na wspólny lunch. To chwila, podczas której kuluarowe rozmowy mogą stanowić wstęp do rozwoju przyszłej współpracy biznesowej.


Zarejestruj się!

Pozostałe

Wydarzenie

Webinarium „Norweski sektor technologii wodorowych – prezentacja rynku i możliwości współpracy”

Więcej

Wydarzenie

Cykl spotkań online dla przedsiębiorców #Idea Rozwoju Biznesu

Więcej

Wydarzenie

Praktyka i trendy BIM w przemyśle podczas BIM4industry 2023

Więcej

Wydarzenie

Kongres Ekspansywnych Eksporterów

Więcej

Wydarzenie

Współpraca z Ukrainą – możliwości dla biznesu

Więcej

Wydarzenie

Internet w firmie, czyli jak uniknąć cyberzagrożeń

Więcej

Wydarzenie

Konferencja - Forum Obserwacji Ziemi 2023

Więcej

Wydarzenie

Webinarium: Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie... Szwajcaria

Więcej

Wydarzenie

Faktury wystawiane ręcznie czy to jeszcze możliwe?

Więcej

Wydarzenie

Misja wodorowa do Wielkiej Brytanii

Więcej

Partnerzy

Marka

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę cookies żeby dowiedzieć się więcej.

...........

0%